Başkandan Mesaj                                                                                 

Merhaba,

 

1986 yılında itibaren küçük bir işletme olarak başladığımız o yıllardan itibaren Spot tekstil boyası alanında faaliyetlerimizi Türkiye ve dünya geneline yayarak  Türk tekstil ticaretine yön vermek için yaklaşık 25 yılı aşkın bir süredir durmaksızın çalışmalarımız devam etmektedir.

İstanbul Bahçelievler ilçesinde başlayan bu yolculuğumuz kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye’ye yayılmış ve geçen yıllar içerisinde Dünya genelinde hatırı sayılır bir başarı grafiği ile yola devam ediyoruz.

2010 yılında kurumsal kimliğimiz ile Türk ekonomisine yardımcı olarak Tekstil alanında faaliyet gösteren A dan Z ye tüm firmalara ithalatlarını bir nebze olsun aza indirgemek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Tekstilin belkemiği olan Boyahanelerimize sağladığımız yüksek kalitede Spot boyalarımız ile üreticimize en kaliteli ürünü en az maliyetle gerçekleştirmelerine vesile olmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye hepimizin… Bu amaç ile dışa giden her sermaye birer devlet hazinesidir. Türkiye’miz dünya genelinde adından kaliteli kumaş ve konfeksiyon hazır giyim ile dünyanın en önemli markalarına ihraç etmektedir. Lacoste, Mavi gibi devlerin tercih ettiği kumaşlarımızın kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için en mükemmel kalitede ham maddenin sağlanması bilincini Semuna tekstil olarak taşımak ve bu amaç için çalışmak bizlere ayrı bir haz ve zevk vermektedir.

Dünya genelinde yaşanan ekonomik ve sosyokültürel değişimler neticesinde, tüm sektörlerde olduğu gibi Tekstil sektöründe de doğuya doğru shift ( kayma ) etmektedir. Bunun neticesinde ham madde arayışı Çin, Hindistan, Tayvan gibi üretim maliyetlerinin düşük olduğu ülkelerde yapılmaktadır. Bunun neticesinde ise ithalat kaçınılmaz olmaktadır. Burada ki sorun en iyi kalitede ürünü en iyi fiyatlar ile bulunmasıdır. Bunu sağlamak için 25 yılı aşkın deneyimlerimiz ile Tekstil firmalarımıza durmadan yardım ediyoruz.

Dünyamız hızla değişiyor. Hızın ve teknolojinin paralel ilerlediği günleri yaşıyoruz. Semuna Tekstil olarak bunun bilincinde ürün ve hizmette kusursuzluğu,  kalite politikamızı ve değerlerimizi , insana ve çevreye saygımızı ve müşterilerimize ilgimizi harmanlayarak yolumuza emin adımlar ile devam ediyoruz.

Tüm bu başarılı girişimlerimizin altında çalışanlarımızın bilgi ve birikiminin yanında kendi potansiyelleri ve bağlı bulunduğumuz değerlere sahip çıkması yatmaktadır. Çalışanlarımız her zaman hedefine odaklı , kendilerinden emin ve üzerlerine düşen görev bilinci ile donanımlı bir şekilde geleceğe emin adımlar ile yürümemize olanak sağlıyorlar.

Her zaman hedef koymak ve koymuş olduğumuz hedefimize emin adımlar ile yürümek için geliştirdiğimiz politikalarımız, uzman kadromuz tarafından titizlik ile incelenerek yarına daha umutlu ve heyecanlı bakıyoruz. Bunun altında bitmek bilmeyen araştırma ruhumuz yatıyor. Her zaman yeniliğin arkasından giden değil, yeniliği yaratan ve en önde ilerleyen lider firma olmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlkelerimiz, politikalarımız ve değerlerimiz ile Tekstil sektörünün devleri arasında olma yolunda ilerliyoruz.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı sizleri  ‘’kaliteye ve saygıya giden yolculuk’’ sloganımız ile çağırıyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum.

 

Copyright©2013 Semuna Tekstil Her Hakkı Saklıdır Kopyalanamaz Çoğaltılamaz..

"Bu sitede yer alan tüm metinler fotoğraflar ve diğer içeriklerin tüm hakları “Semuna Tekstil Kimya Gida Ticaret ve Sanayi Limited.” şirketine aittir.

semuna_twitter semuna_facebook

tasarim_style_tasarim