Firma Profilimiz                                                                                    

1986 yılında itibaren tekstil boya sektöründe faaliyetimiz devam etmektedir. Dystar, Huntsman ve Clariant firmalarının boyalarını ağırlıklı olarak spot piyasadan ayrıca boyaların tedariki hususunda kapanan boyahanelerin boyasını, reçete değiştiren ve deposunda atıl durumda kalan boyahanelerin boyasını uygun fiyatlardan alıp satmaktayız. Ayrıca yurt dışından uygun fiyattan bulduğumuz boyalarıda ithal ediyoruz. Bu vesile ile atıl durumda olan boyaları tekrar geri kazandırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.     
 
Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin tekstil alanında ihtiyacın fazlaca yaşandığı boya sektöründe kendi bilgi ve birimleri, kendi alanlarında uzman olan çalışanları ile hizmet vermektedir.  Bünyemizde bulunan kumaş boya stoklarımız ile sizlerin vermiş olduğu siparişleri en kısa sürede yanıtlamak ve bizden talep etmiş olduğunuz hizmeti en iyi kalitede sunmayı amaçlıyoruz.
 
Sizlere sunmuş olduğumuz kumaş boyalarımız yüksek kalite ve kontrol standartlarımızın uygulanması neticesinde en iyi kalite ile oluşturmak ile birlikte yurt içi ve yurt dışına satışları yapılmaktadır.
 
Semuna Tekstil 7/24 saat sizlerin istekleri doğrultusunda tekstil spot piyasasında yaşantısını sürdürmektedir. İstenilen tekstil boyaları spot piyasadan alıp satmaktadır. Uygun fiyatı en hızlı ve güvenilir gönderim ile ihtiyaçlarınızı yanıtlar.  
 
Firmamızın amacı, kurulmamızdan bu güne kadar kalite, dürüstlük ve ilkeli politikalarımızdan asla vazgeçmeden,  daha kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizin isteklerini zaman ve ihtiyaçlara göre uygun hale getirip en hızlı bir şekilde sunmaktayız. 
 
____Semuna Tekstil____ 
 "Kaliteye ve güvene giden yolculuk''
Copyright©2013 Semuna Tekstil Her Hakkı Saklıdır Kopyalanamaz Çoğaltılamaz..

"Bu sitede yer alan tüm metinler fotoğraflar ve diğer içeriklerin tüm hakları “Semuna Tekstil Kimya Gida Ticaret ve Sanayi Limited.” şirketine aittir.

semuna_twitter semuna_facebook

tasarim_style_tasarim